Betrokken

Wij helpen je met succesvol ondernemen door dicht bij jou en je onderneming te staan en de markt te begrijpen.

Betrouwbaar

Wij doen ons werk zo snel mogelijk zonder afbreuk te doen aan kwaliteit en betrouwbaarheid. Dit doen we door digitaal met je samen te werken.

Betaalbaar

Wij vragen voor onze werkzaamheden betaalbare prijzen. Voor alle jaarlijks terugkerende werkzaamheden maken wij een vaste prijsafspraak, zodat je precies weet waar je aan toe bent.

Femke Robben

Femke Robben

Client Service Coördinator

femkerobben@3badviseurs.nl

Hans Boekholt

Hans Boekholt

Relatiebeheerder

hboekholt@3badviseurs.nl

Angela van Hooff

Angela van Hooff

Assistent-accountant

avanhooff@3badviseurs.nl

Tim Peerlings

Tim Peerlings

IT consultant

tpeerlings@3badviseurs.nl

Jeanne Knuiman

Jeanne Knuiman

Relatiebeheerder

jknuiman@3badviseurs.nl

Gianni d’Alessandro

Gianni d’Alessandro

Fiscalist

gdalessandro@3badviseurs.nl

Rita Huigen

Rita Huigen

Salarisadministratrice

salaris@3badviseurs.nl

Wilma Smits

Wilma Smits

Administratief medewerker

wsmits@3badviseurs.nl

Mark van Mensvoort

Mark van Mensvoort

Financieringsregisseur

mvanmensvoort@3badviseurs.nl

Alfred Arts

Alfred Arts

Relatiebeheerder

aarts@3badviseurs.nl

Susan Theunissen

Susan Theunissen

Client Service Coördinator

stheunissen@3badviseurs.nl

Frank Robben

Frank Robben

Partner

frobben@3badviseurs.nl

André Carlier

André Carlier

Administratief medewerker

acarlier@3badviseurs.nl

Jennifer de Wit

Jennifer de Wit

Administratief medewerker

jdewit@3badviseurs.nl

Drs. Rik van Duijnhoven AA

Drs. Rik van Duijnhoven AA

Partner

rvanduijnhoven@3badviseurs.nl

Teun van Geest

Teun van Geest

Administratief medewerker

tvangeest@3badviseurs.nl

Mr. Bas Diesveld RB

Mr. Bas Diesveld RB

Partner

bdiesveld@3badviseurs.nl

Drs. Alfons van Geest RA

Drs. Alfons van Geest RA

Partner

avangeest@3badviseurs.nl

Monique Korsten

Monique Korsten

Assistent-accountant

mkorsten@3badviseurs.nl

Wat kunnen wij voor u betekenen op het gebied van ondernemen en accountancy?

Klik hieronder voor info over uw sector

Vrijblijvend kennis maken?

Meld je aan voor een gratis kennismakingsgesprek, advies gesprek of vraag een offerte aan.

aanvragen

You have Successfully Subscribed!